59. Zlín Film Festival – Gastro

Aby se při návštěvě festivalu cítili diváci a hosté co nejkomfortněji, budou pro ně v centrech festivalového dění
připraveny nové možnosti stravování s pestrou nabídkou pokrmů, nápojů a dalších dobrot.

Festivalová aplikace

Nadpis snímku 1
Chcete-li tento text změnit, klepněte na tlačítko Upravit. Lorem Ipsum lítost Sit Amet consectetur adipiscing elit lítost
Klikněte zde
Nadpis snímku 2
Chcete-li tento text změnit, klepněte na tlačítko Upravit. Lorem Ipsum lítost Sit Amet consectetur adipiscing elit lítost
Klikněte zde
Nadpis snímku 3
Chcete-li tento text změnit, klepněte na tlačítko Upravit. Lorem Ipsum lítost Sit Amet consectetur adipiscing elit lítost
Klikněte zde
Předchozí
Další

Veškeré informace o akreditacích, pozvánkách, ubytování, ale i rezervovaných a zakoupených vstupenkách, naleznete v naší nové mobilní aplikaci Zlinfest, která je dostupná ke stažení na Google Play a APP Store. Z této aplikace si můžete nechat zasílat e-vstupenky bez nutnosti docházet na pokladny, nemusíte tisknout papírové vstupenky a celý proces netrvá déle než minutu.

SLEDUJTE AKTUALIZACE – aplikaci neustále vylepšujeme :o)

Věříme že vám tato aplikace zpříjemní Váš pobyt na festivalu ve Zlíně.

Stáhnout aplikaci

Festivalové foodpointy

Food pointy jsou rozmístěny po celém městě v jednotlivých zónách festivalu. Nabízí vždy rozmanitou skladbu jídel tak, aby si v nich přišel na své opravdu každý, včetně nejmenších návštěvníků. Otevřené jsou od 24. dle provozní doby příslušné zóny a úhrada zde bude možná výhradně formou elektronického čipu.U všech food pointů i ve festivalových obchodech budou k dispozici nabíjecí místa, kde je možné čip pořídit, zjišťovat zůstatek i dobíjet, a to jak hotovostí, tak platební kartou. Peníze, které z čipu návštěvníci nevyčerpají, dostanou po jeho vrácení zpět. Pokud se rozhodnou si čip ponechat, případný zůstatek bude věnovaný na charitativní účely.

Jídlo Streetfood Pivo Koktejly Káva

Chcete si uložit mapu do svého telefonu? klikdněte na Stáhnout

Jak na placení čipem?

Je to rychlé, pohodlné, praktické, nemusíte hledat drobné ☺ čip pouze přiložíte k tabletu u každého prodejce.

Vaše elektronická peněženka bude mít podobu náramku s čipem ve veselých festivalových barvách. Vratná záloha je 30 Kč.

Na označených dobíjecích místech u každého foodpointu, v hotovosti nebo kartou. Při nabití částkou 1000 Kč získáte drobný dárek, za 2000 Kč máte zdarma lístek do kina.

U každého prodejce nebo na dobíjecím místě.

Při nabití čipu obdržíte papírovou účtenku (Doporučujeme uschovat!) s internetovým odkazem a QR kódem. Prostřednictvím nich můžete sledovat nákupy na svém čipu.

Ve všech festivalových food pointech (na náměstí Míru, ve Festivalové uličce, v parku Komenského, v Koncertní zóně Enapo, v zóně Hravé podzámčí), ve festivalových shopech nebo v partnerských restauracích.

Nevyčerpaný kredit bude po odevzdání čipu na dobíjecích místech v hotovosti vrácený včetně zálohy.

Čip si můžete ponechat jako festivalový suvenýr. Případný zůstatek bude věnovaný na charitativní účely.

Platba čipem na festivalech

Jak probíhal minulý ročník?