Přivítejme nového kolegu - kuchtík Bohuš

Když jsme se v Gastro Zlín rozhodli, že vyhlásíme výběrové řízení na našeho oficiálního maskota, nějakou dobu se u nás dveře netrhly. A my pečlivě zvažovali, který adept bude tím pravým.

Všechno to vybírání je konečně u konce a nám je ctí, že vám dnes vůbec poprvé představujeme kuchtíka Bohuša. Doufáme, že se stane vaším průvodcem po gastronomii ve Zlínském kraji a vždy vám dobře poradí, kam vyrazit na snídani, oběd, večeři, pivo nebo skleničku něčeho dobrého.

Kdo to ten Bohuš vlastně je? Nedávno mu bylo 31 let a ve světě gastronomie platí za odborníka na slovo vzatého. Za sebou má 15 let praxe v bezpočtu restaurací, barech a kavárnách – zvládá všechno, od úklidu až po management.

Bohuš nedá dopustit na svou rodinu a dobré jídlo a pití je jediné, co má pro něj snad jen o něco menší váhu. Je slušný, přátelský a zodpovědný. Na portálu Gastro Zlín je jeho hlavním cílem informovat vás o všem, co se na zdejší gastronomické scéně šustne. Nebojí se ani konstruktivní kritiky – rád si poslechne, v čem by se mohl třeba ještě zlepšit.

A co vy? Svěříte se do Bohušových rukou?

Fotogalerie