Restaurace Stavba


Adresa:
Grohova 2 Brno 602 00
Telefon:
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
  • todayTime Do kdy vaří Nyní nevaří
zobrazit celý týden

Popis

Naše NEKUŘÁCKÁ restaurace je postavena na základech domácí kuchyně a kvalitních tuzemských surovinách.
Po roce budování jsme vytvořili funkční podnik, který se vás, naše hosty, bude i nadále snažit zaujmout netradiční nabídkou, přičemž neustále klademe důraz na kvalitu dodávaného zboží, kde pečlivě vybíráme dodavatele či pěstitele. Snažíme se držet trendů co se jídla i nápojů týče.
Novinkou v našem nápojovém lístku je nová škála Ginů z různých koutů světa. Dovolíme si vypíchnout gin Beefeater 24, kde jednou z unikátních složek jsou ručně loupané grapefruity nebo český gin OMG (Oh My Gin) od pana Žufánka. Samozřejmostí zůstává i nabídka kvalitních známých i neznámých rumů.

Impozantní ikonou naší restaurace nadále zůstává žlutá míchačka, která na vás vzhlíží hned při vstupu. Ve stálém jídelním lístku se můžete těšit na speciality jako je Domácí paštika podávaná s brusinkami, řízky na dlažbě nebo náš speciálně míchaný tatarák.
Pro rodinné nebo firemní akce máme připraven salonek s možností promítání fotodokumentace z cest, školení nových produktů nebo pracovních prezentací. Samozřejmostí je přístup k internetu, zajištění pohoštění například ve formě chlebíčků či jiných pochutin dle vašeho přání.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Otevírací doba

Dnešní menu

  • Restaurace nemá vyplněnou denní nabídku

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...