GRILL BAR BOBY


Adresa:
Sportovní 559/2a Brno 602 00
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Dnes do 23:00
  • todayTime Do kdy vaří Dnes do 22:00
zobrazit celý týden

Popis

Vítejte v nově otevřeném lužáneckém steakovém restaurantu The Grill Bar Boby, oblíbeném místě zábavy, brněnském Bobycentru.

Nabízíme Vám příjemné posezení u chutného oběda, romantické večeře, ale též ideální prostor pro firemní večírky, pořádání narozenin, smutečních hostin i jiných společenských akcí. Hlavní myšlenkou našeho konceptu je nabídnout Vám skvělý gastronomický zážitek s důrazem kladeným na kvalitu a čerstvost surovin a jejich bezchybnou přípravu. V Grill Baru si můžete pochutnat na poctivých steacích z našich i zahraničních chovů, pečených žebírkách, domácích burgerech, trhaném masu Pulled pork a osvěžujících salátech.

Samozřejmostí je u nás i kvalitní vinný list, kde najdete nejen oblíbená vína z jižní Moravy, ale i slunné Itálie, nebo Francie. A jelikož se nacházíme za Lužánkami, jedním z největších pojmů evropské sportovní scény, byl by hřích nevybudovat Sport pub jehož součástí je prosklená pivní tankovna s možností sledování všech sportovních přenosů a nejzajímavějších soutěží světa (Premier league, La liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Champions league), včetně všech tuzemských soutěží, hlavně zápasů Zbrojovky a Komety Brno. Pro hosty je samozřejmě připraveno Wi-Fi připojení k internetu, bezbariérový přístup a v neposlední řadě parkování zdarma přímo u restaurace.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Dnešní menu

  • Restaurace nemá vyplněnou denní nabídku

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...