Hledáte pro váš podnik efektivní pokladní systém? Máme pro vás tip

 06. 07. 2018  Gastro Brno

Provozujete bar nebo restauraci a hledáte nový pokladní systém, který bude přehledný, intuitivní a především profesionální? Rádi bychom vám představili ten od našeho partnera ProfiRest.cz

 

EET je tady s námi už nějakou tu chvíli. Pro malé a střední podniky ale i dnes často představuje tato úprava legislativy malou noční můru. To ale přece vůbec není nutné – vyzkoušejte efektivní pokladní systém od společnosti ProfiRest.cz.

Přehlednost, rychlost a spolehlivost

Jejich systém byl vyvíjen přímo ve spolupráci s provozovateli gastronomických podniků, stánkaři a dalšími drobnými podnikateli. Jejich společné úsilí mělo jediný cíl – pomoci vytvořit co možná nejjednodušší intuitivní systém, který zajistí všechny vaše potřeby a zbaví vás stresu.

Všechny důležité informace o vašem provozu máte vždy po ruce, šetříte čas – i peníze. Statistiky o příjmech, výdajích, skladových zásobách i docházce zaměstnanců – to všechno máte k dispozici jen po pouhých několika kliknutích.

První týden zdarma

Tým ProfiRest.cz vám navíc bude vždy po ruce – s nepřetržitou podporou vyřešíte jakýkoliv problém, protože právě v gastronomií si nikdo nemůže dovolit ztrácet čas. A nezapomeňte – na týden si vše můžete vyzkoušet úplně zdarma.

Jak na to?

Jakmile si zakoupíte licenci, stačí v prostředí systému založit vaši provozovnu. Bude vám k tomu stačit i starší počítač na Windows – systém je opravdu adaptivní a v ProfiRest.cz ví, že ne vždy jsou v provozu volné peníze na pořizování nejnovější techniky.

Instalace je opravdu jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Nastal problém? Technická podpora ProfiRest.cz vám ráda pomůže. Jakmile bude vše spárováno a dokončeno, můžete začít. My vám společně přejeme spousty zákazníků a co nejméně stresu – tedy raději vůbec žádný.

Fotogalerie