GIN HUB CHALLENGE 2019

 17. 09. 2019  Gastro Brno

Po loňské premiéře se opět vrací tahle výzva, na jejímž konci vítězové získají možnost, vydat se do Velké Británie přímo do palíren Beefeater a Plymouth. Naše město má v letošním ročníku své zástupce, kteří určitě vytáhnout trumfy, my sami jsme zvědaví, jak tohle celé dopadne.

Podmínky pro účast ve výzvě jsou jednoduché – zapojit se mohou barmani a barmanky starší 21 let, pracující na území ČR, je jedno v jakém baru pracují, ale musí zalistovat giny Beefeater, Beefeater 24 a Plymouth. A to je celé. Vlastně ne, podmínkou ještě byla povinná účast na úvodním semináři buďto 10. záři v Praze nebo 11. září v Brně. A teď už je to všechno.

 

A kdo nás vlastně bude reprezentovat? Své nápady představí:

Hlavním hrdinou je tentokrát Plymouth Gin, kolem kterého se bude celá soutěž točit. Úkolem barmanů – hráčů je na bázi tohoto ginu vymyslet a namíchat tři koktejly, které budou po dobo dvou měsíců aktivně nabízet ve svých barech, a to pod hastagem #ginhubchallengecz. Drinky bude hodnotit gin ambasadorka Kateřina Kluchová a další tajní porotci. Ti budou hodnotit nejen drink samotný, ale i to, jak aktivně ho barmani nabízejí a prezentují na sociálních sítích. V polovině ledna budou oznámena jména jednatřiceti postupujících, kteří se v závěrečném finále utkají o místa v letadle do Anglie.

 

Začátek soutěžní části je 1. října a my budeme moc rádi, když nějaký soutěžní drink ochutnáte, vyfotíte a pošlete do světa s tím správným hastagem! Přejeme barmanů pevnou ruku a dostatek inspirace a hostům příjemný zážitek a ať chutná!

 

A nezapomeňte celou tuhle výzvu sledovat na Instagramu @ginhubchallengecz

 

Fotogalerie