Středeční káva s Davidem | Mé poprvé


alarm
Čas přípravy:
- min
task_alt
Náročnost:
Neuvedeno
person_outline
Počet porcí:
Neuvedeno

Popis

Jedna taková work session proběhla i poslední neděli. Sešli jsme se ohledně dalšího směřování portálu Gastro Zlín, a to v Restauraci a pivnici U Osla na Podhoří. Po obřím burgeru jsme se rozhodli strávit nějakou tu hodinku na sluníčku, které zrovna začalo pálit jako uprostřed července.

Zelenou dostala nedaleká kavárna Lusso Caffe, jejíž zahrádka si o podobnou schůzku prostě přímo říkala. Za hodinku jsme toho stihli opravdu hodně – probrat, vypít i sníst. Zatímco si kolega popíjel domácí limonádu, já zvládnul dvě espressa, dortík a lahev koly.  A rozhodně to bylo fajn.

Krom administrativních záležitostí jsme si dopřáli také chvilku brainstormingu a řekli jsme si, proč bych já, který ve všech těch podnicích svůj čas už stejně dobrovolně tráví, neměl z těchhle návštěv přijít i s nějakým tím výstupem.

A zrodil se nápad právě na tenhle blogový seriál. Každou středu si ode dneška prostě zaskočím do nějakého toho provozu na odpolední kávu a pokaždé přijdu s nějakým reportem. Zmíním se samozřejmě o tom, co měli v nabídce, co jsem si dal – a hlavně – jak se mi pracovalo. Tu a tam celé povídání doplním i nějakými těmi rozumy. Tak uvidíme…

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

porce

Ingredience

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...