U Sajmona pod Hájkem


Adresa:
Botanická 608/28 Brno-střed-Veveří 602 00
Telefon:
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
zobrazit celý týden

Popis

Hospoda U Sajmona pod Hájkem se stala v krátké době velmi oblíbeným a navštěvovaným místem hlavně díky tomu, že zde klademe velký důraz na profesionálně servírované pivo a vše co k tomu patří. Samozřejmostí je podávání piva na hladinku , mlíko , čochtan nebo třeba šnyt .
K dobrému pivu patří i dobré jídlo a proto pro Vás připravujeme neustále nové speciality z české i zahraniční kuchyně. Používáme výhradně suroviny z vlastní produkce, které Vám zaručí kvalitu a chuť, kterou jen tak nezapomenete.
V letní sezóně provozujeme i zahrádku. Připravujeme narozeninové oslavy a ceremonie různých druhů: hudební večery, oslavy narozenin, výročí atd. Vše podle našeho stylu avšak nabízíme i personalizované nabídky. Jak říkáme my: Vše je o domluvě. Výjimkou nejsou ani firemní večírky nebo párty dle Vašich představ. Jsme kompletně nekuřácká hospůdka s kuřáckým koutkem ve venkovních prostorech.
Psi jsou vítáni, Wi-Fi a přátelský personál je samozřejmostí!U Sajmona pod Hájkem nabízíme nejlepší pivo v Brně, kvalitní kuchyni, originální burgery. Ostatně přijďte sami ochutnat naše pivo a jídlo!

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Otevírací doba

Typ podniku

  • Bar / lounge
  • Hospoda

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...