Perpetuum Music Club


Adresa:
Rooseveltova 1/2 Brno-střed 602 00
Telefon:
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
zobrazit celý týden

Popis

Perpetuum bylo otevřeno na podzim roku 2001 jako klub programově zaměřený pouze na elektronickou taneční scénu. Hned od počátku jeho existence bylo jasné, že přesně takový, kapacitou menší klub, v Brně dlouhá léta chyběl. Nadšení návštěvníci zde mohli v následujících letech slyšet kompletní českou DJskou elitu, stejně jako takové světové klubové hvězdy jako Alex Moran, Asad Rizvi, Dano, Dave Mothersole, Eddie Richards, Inigo Kennedy, John Buckby, Matthias Tanzmann, Mike Parsons, Slack Hippie, Timmy S., Umek a další.

Ke konci roku 2005 nastalo období určité stagnace, další rozvoj přinesla až změna majitele klubu v létě 2006, po které následovala celková rekonstrukce interiéru. Nová programová strategie založená na pestré hudební produkci s důrazem na kvalitu, spolupráce s místními zkušenými DJs jako Jerry, Vik, Javas, X-morph, Blulajta, Muzzy, Koala, Hydrophonic, Funk Halen, Tvyks, Vectif, Roman Rai, Airto, včetně pečlivého výběru dalších českých a zahraničních hvězd, to vše spojené s masivní a cílenou reklamní kampaní, se ukázalo jako krok správným směrem. Od začátku nového směřování klubu si už mohli spokojení klubeři vychutnat mimo jiné vystoupení belgického electro-clashového dua Pascal H. & Rentboy, progressivních superstars Slackera z Velké Británie a Jimmyho Van M z USA, společného projektu DJe Lumiera a zpěváka Monkey Business Matthew Rupperta, hvězdných německých jungleových DJs N.Phect a Rusher, japonského techno talentu DJe Yachiho, DJského týmu Andrea Esu & Fabrice z italského Říma, v Berlíně žijícího amerického houseového klasika Jima Felliho, majitelů vídeňského labelu PE!Music, známých jako Natasza & Oscarsix, nebo slovenské techno legendy DJe Tokyho.

Klub Perpetuum se stal v současnosti nedílnou součástí všeobecně respektované české taneční scény a je pravidelnou destinací zábavy brněnských milovníků elektronické hudby, kreativních osobností, studentů, módních výstředníků i turistů. Od svého znovuotevření v létě 2006 si získává renomé kvalitní hudební produkcí, má technické a zvukové vybavení na špičkové profesionální úrovni, interiér je průběžně vylepšován se zřetelem na co nejvyšší pohodlí návštěvníků. 

Klub se řadí mezi technicky vyspělé kluby v ČR. Klade důraz na zvuk a výborné technické zázemí pro DJs a live projekty. Klub prošel v roce 2013 celkovou rekonstrukcí a splňuje přísné standardy, které mu umožňují přivést uznávané zahraniční DJe, jmenovitě (Samir Maslo, Matthias Meyer, Anthea, Gorge, Okain, CrosNineTroll, Fade, Amoss, Peter Makto, Cern, Crazy Sonic, Sergio Flores, Halogenix, Roy Green & Protone, nebo třeba Dave Mayer)

Klub spolupracuje s mnoha rezidenty, kteří na brněnské scéně něco znamenají (Javas, Andrea Fiorino, Vik, Deivis), ale také s mladou krví, která je plná neotřelých nápadů a entuziasmu (Soul Ex Machina crew, Dirty Trip crew, Liquidators crew, Kaja Puczek)
V klubu se pořádají pravidelné parties (COONK, Munchies, Technocolor, Resoulutions, Broken Orchestra, Mastermix, Sunakashi, Dirty Trip …. )
Klub je take otevřen na pravidelné týdenní akce Bass Wednesday (středa) a Kick (čtvrtek).
Klub dává také velký prostor nejen uznávaným českým DJs (Tráva, Loutka, Orbith, Subgate … ), ale také začínajícím DJs, kteří mají možnost si občas poprvé osahat, jaké to je hrát na kvalitním zvuku před více lidmi. 

Klub Perpetuum si také stále drží pozici jediného brněnského klubu, kde se hraje výhradně elektronická hudba (mimo tzv. novodobé EDM).

Těšíme se na vaši návštěvu ! Perpetuum crew.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Typ podniku

  • Bar / lounge
  • Koktejl bar

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...