Dave’s club


Adresa:
Hybešova 8 Brno 602 00
Telefon:
Kategorie:
Lokalita:
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
zobrazit celý týden

Popis

Dave's Club Caffé je friendly kavárna a bar v centru Brna, na ulici Hybešova 8. Jako bar fungujeme již osmým rokem, jako kavárna od května 2019. Chceme vám totiž nabídnout možnost relaxace a zábavy v pohodlném a pěkném prostředí nejenom večer, jak tomu bylo doteď, ale i přes den. Samozřejmě s přátelskou a vždy dobře naladěnou obsluhou.

Dave's Club Caffé je totiž místo se skvělou přátelskou atmostférou, kam se každý vrací jako domů. Nezáleží na tom, jestli si k nám přijdete odpočinout po práci, vychutnat si dobré pivko s přáteli, navázat nové známosti, nebo jenom máte chuť na kávu nebo dobrý zákusek, stejně tak nezáleží na tom, jestli přijdete s přáteli nebo sami, u nás se budete vždy cítit skvěle a věřte nám, že pro to uděláme maximum. Vítáni jsou u nás všichni bez rozdílu věku, pohlaví, barvy pleti, politických názorů, orientace, barvy vlasů nebo značky bot :)

A co dobrého si u nás můžete dát? Přes den v kavárně nesmí chybět vynikající kafe, boží zákusky, čerstvé Panini nebo toasty, domácí limonády, čerstvé nebo kvetoucí čaje a samozřejmostí je široká nabídka dalších nealkoholických i alkoholických nápojů. Večer se můžete těšit na vychlazené pivo Černá Hora, která kromě klasické jedenáctky a dvanáctky nabízí také cider a pivní speciály pod názvem Cesta pivních znalců. Široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů doplňují domácí limonády, míchané drinky a pro hladové klidně připravíme toasty nebo boží pizzu.

Dave's Club Caffé pro vás pravidelně připravuje zajímavé akce, kterých určitě stojí za to se zúčastnit. Aby vám žádná akce nikdy neutekla, budeme vás včas informovat na našem Facebooku.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Typ podniku

  • Bar / lounge
  • Koktejl bar

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...