Adresa:
Jezuitská 7/3 Brno-střed 602 00
Telefon:
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
zobrazit celý týden

Popis

Zaměřeno na rumy a koktejly. 

U nás se Vám naskytne možnost ochutnat tolik rumů z různých koutů světa (nyní přes 350), že je ani všechny napoprvé vyzkoušet nezvládnete. A hned máte důvod, proč se vracet. V nabídce jsou i degustace rumů.

Vybírat můžete i z množství nealkoholických drinků či alkoholických koktejlů, které v Cubana baru připravujeme právě z těch nejlepších rumů, to po prvním ochutnání určitě poznáte. Kromě Mojita a Cuba libre vyzkoušejte třeba Daiquiri či Caipirinhu, nebo sezóní koktejly, dle vlastních receptur.

Cubana bar je rozdělený na několik částí, což vám umožní usadit se na místo, které vyhovuje vaší náladě. Chcete být v centru dění? Nejspíš zůstanete v horní části Cubany, která je větší a živější, přímo u hlavního baru. Dole na Vás čeká párty salonek s tanečním parketem a vlastním barem v druhé části suterénu je degustační salonek.

Zkrátka každý si zde najde to svoje, a pokud budete mít speciální přání, rádi vám vyjdeme vstříc. Nenabízíme žádnou divočinu, spíše chvilky pohody s přáteli, v příjemném, autentickém prostředí, jaké jinde v Brně nenajde. Navštivte nás na Jezuitské ulici, na Kubu je to přece jen daleko.

Pokud byste zatoužili mít některý z rumů i doma, využijte našeho e-shopu.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Typ podniku

  • Bar / lounge
  • Koktejl bar

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...