Bar Naproti


Adresa:
Jana Uhra 4 Brno-střed 602 00
Telefon:
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
zobrazit celý týden

Popis

Absinthový bar Naproti se může pochlubit jednou z největších nabídek pravých destilovaných absinthů v České republice, která je reprezentována jak českou tak i zahraniční vyhlášenou produkcí. Rituál jeho přípravy si lze užívat v přátelském prostředí servírovaný jak s absintovou fontánou, tak i tzv. brouillery. Vrcholem absintové nabídky je L´ancienne – ambrosie, které se vyrábí do 90 litrů ročně a která se vyhřívá na špičce současné světové produkce.
Návštěvníci neholdující absintu však nepřichází Naproti zkrátka, namísto laciných lihovin nevalného původu jsou v nabídce likéry a destiláty jihomoravské rodiny Žufánkových. A již přežité prefabrikované aspartamovky nadnárodních molochů jsou nahrazeny výrobou čerstvých domácích sodovek připravovaných dle přání zákazníka.
Na kuřáckém i nekuřáckém baru je na požádání možnost využít farmaceuticky atestovaný přístroj k vaporizaci bylin typu Volcano verze Easy valve. Vaporizace je moderní alternativou ke zdraví škodlivému kouření, kdy je bylinnou směsí proháněn vzduch předehřátý na požadovanou teplotu a ten následně obsahuje účinné a vonné látky, avšak ne zplodiny jako dehet apod.
Bar Naproti svou atmosférou a všudypřítomnou vůní volnomyšlenkářského přístupu k životu navazuje na ztracené doby prokletých básníků, lyriky o hašiši i řezání uší.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Typ podniku

  • Bar / lounge
  • Koktejl bar

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...