Den Starobrna už se blíží

 05. 09. 2019  Gastro Brno

Přesně tak, blíží se mílovými kroky a my vás na něj chceme s radostí pozvat! Rozhodně je o co stát, pořadatelé nenechali nic náhodě a program je naplněný, možná i lehce přeplněný kvalitní zábavou pro pivaře i nepivaře, malé i velké, jednoduše pro všechny.

Všechno to odstartuje již tuhle sobotu – 7. září ve 12 hodin v areálu Starobrna na Mendláku. Těšit se můžete na hudební program, pivní školu, exkurze do některých částí pivovaru. Odpočinek se zábavou najdete v Pivní zóně a nebudou chybět ani hvězdy A týmu Komety Brno, kteří přijedou na autogramiádu a pokřtí zde své nové extraligové dresy, jak jinak než starobrněnským pivem!

Na místě budou probíhat i soutěže o nejrůznější ceny – například o poukaz na krmení krokodýlů!

Celý den bude provázet hudba a za zmínku rozhodně stojí skupina Chinaski, která vystoupí kolem 19:30, kapela Queenie nebo Eddie Stoilow.

Protože jdem o den Starobrna, poteče pivo proudem na čepu budou všechna starobrněnská piva: výčepní Staré Brno, ležák Starobrno Drak, nefiltrovaný ležák ke Dni Starobrna a vůbec nejoblíbenější pivo, jedenáctka Starobrno Medium. Všechna mají jednotnou cenu, a to 25 korun. Navíc se k nim přidá hned na úvod netradiční pivo s příběhem od vítězky soutěže domácích pivovarníků a návštevníci tak budou mít jedinečnou příležitost pivo ochutnat – bude totiž slavnostě naraženo právě v areálu pivovaru.

Určitě se ptáte, co za to? Vůbec nic! Vstup do areálu je zdarma :)

Nezapomeňte sledovat facebookovou událost

Takže plán na sobotní odpoledne je jasný!

Fotogalerie